EN    RU

Головна > Новини

Новини


Ін Тайм презентує свою франшизу-2017

Модель успішного та налагодженого бізнесу компанії набуває більшої популярності при розвитку франчайзингової схеми. Ребрендинг, який зараз проходить в Ін Тайм, дає потужний поштовх до оптимізації розвитку бізнесу: впроваджені нові IT-технології та покращений сервіс відкривають двері потенційним франчайзі для успішного і налагодженого по всіх операційних процесам власного бізнесу.


На виставці «Франчайзинг 2017» Ін Тайм поділиться успішним кейсом і секретом успіху ведення свого бізнесу. Вибудовування і розвиток бренду відбувалися 15 років, протягом яких Ін Тайм завоював свою нішу на ринку логістики України.

Потенційні франчайзі мають можливість особисто почути доповідь засновника і генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова про історію розвитку бренду і потенційні можливості для франчайзі Ін Тайм.

Відкрити свій бізнес зараз непросто, потрібно бути впевненим, що розпочата справа піде, буде своя клієнтська база, пізнаваність на ринку і довіра клієнтів до вашої компанії. Поняття «бренд» формується часом роботи на ринку та рівнем репутації. Все це дає потенційному франчайзі Ін Тайм. Франшиза від Ін Тайм зараз - це налагоджений успішний бізнес з позитивною репутацією на ринку.

21.02.2017