EN    RU

Головна > Новини

Новини


Emotional Health Center представить на виставці «Франчайзинг 2017» міжнародну мережу франшиз

21-23 лютого міжнародний Центр Емоційного Здоров`я візьме участь у щорічній виставці «Франчайзинг», де презентує власну мережу франшиз. В рамках виставки компанія представить різні формати франшиз, серед яких усі бажаючі можуть обрати той, що найбільш відповідає їх бізнесу та потребам, а саме:

• Студія для міста - повністю організований “бізнес під ключ”;
• SPA-курорт - вбудований бізнес для елітних СПА-центрів, туристичних і готельних комплексів;
• Бізнес для бізнесу - окремий модуль для бізнес-компаній, зацікавлених в розвитку персоналу.

Наші послуги:
• комплексна діагностика, відновлення і зміцнення емоційного здоров`я;
• антистресові програми;
• профілактика емоційного вигорання;
• системні методи з розвитку емоційного інтелекту.

Найбільш популярним форматом франшизи являеться Студия для міста, який має високу потребу серед населення великих міст.

Наша пропозиція може зацікавити тих, хто бажає інвестувати в прибутковий і стабільний бізнес, хто вже має свій бізнес та зацікавлений в якісному розвитку персоналу своєї компанії, а також власників SPA курортів, туристичних баз та готельних комплексів, що бажають розвивати та розширювати власні послуги.

Компанія Emotional Health Center вже має 20-річний клієнтський досвід та власні центри по всьому світу. В рамках франчайзингу були успішно реалізовані проекти в Україні, Росії та Ізраїлі. А також компанія вже отримала заявки на адаптацію франшизи для Німеччини.

Відвідавши наш стенд Ви зможете детально ознайомитися з метою франчайзингу Emotional Health Center, дізнатися більше інформації про діючі успішні проекти та умови співпраці. А ще Ви отримаєте позитивні враження, корисні поради, приємне спілкування та практичну діагностику свого ємоційного здоров`я від фахівців нашого центру.

Співпрацюючи з Emotional Health Center Ви розпочнете швидкозростаючий елітний бізнес, який не має жодних аналогів у всьому світі. Це бізнес, що приносить задоволення як від процесу, так і від самого результату! Це саме той бізнес, який побудований на сучасному тренді.

15.02.2017