EN    RU

Головна > Новини

Новини


МА СОНАТА презентує нову концепцію партнерства на виставці «Франчайзинг 2017»

Вчені знайшли ген, що відповідає за щастя – це Шенген. Вдалий анекдот якомога краще підкреслює сутність проекту франшизи Мережі агенції «СОНАТА». Адже що може бути краще за нові враження та незабутні подорожі? За безпечні робочі поїздки за кордон? За комфортний відпочинок? За щастя від знайомства з новою країною? «СОНАТА» дає своїм франчайзі можливість дарувати щастя людям та отримувати прибуток водночас.

Сучасний світ менш вибагливий до мети подорожі - увесь світ лежить у наших ніг і, доклавши деяких зусиль, людина може опинитися у будь-якій точці світу. Це стало можливим завдяки роботі турагенцій. Туристична МА «СОНАТА» представляє єдину в Україні мультиформатну франшизу у сфері послуг, що пов’язані «з підкоренням кордонів»: тури від власного туроператора SONATA і продукти інших туроператорів, програми працевлаштування за кордоном, стажування, програми обміну Au-Pair та студентські програми Work&Travel, навчання за кордоном та мовні курси, візова підтримка, послуги страхування, продаж квитків, бронювання готелів, організація екскурсій, оренда авто, реалізація карт міжнародного зв’язку та багато-багато інших послуг. Саме завдяки цьому Мережі агенцій «СОНАТА» вдалося ефективно подолати типовий міф про туристичну сферу – «туризм лише сезонний бізнес».

Понад 45 офісів франчайзі МА «СОНАТА» дарують щастя людям, пропонуючи туристичні послуги у 32 містах України (в тому числі перший в Україні мобільний франчайзі – представник у м. Первомайську). Але ми не зупиняємося та вважаємо, що франчайзинг – це та складова українського бізнесу, яка допомагає йому зростати та міцнішати (у 2016 році 22 офіси відкрилися під брендом «СОНАТА»).

На виставці «СОНАТА» представить свою оновлену концепцію франчайзингу, а саме: новий підхід до ведення діяльності та вимоги до запуску франчайзингового офісу мережі «СОНАТА, а також новий, більш легкий формат співробітництва при запуску франчайзингової точки продажів. Якщо у Вас є велике бажання та клієнтська база, але Ви не маєте змоги відкрити новий офіс – співробітництво за моделлю мобільного франчайзингу від «СОНАТА» саме для вас!

Концепції від франшизи від Мережі агенцій «СОНАТА» дозволяє обирати потенційним партнерам найбільш стратегічно та економічно вигідний формат франчайзингового співробітництва. Писати власну історію успішного франчайзингового бізнесу відвідувачі виставки зможуть розпочати прямо на події. Для підтримки потенційних франчайзі компанія «СОНАТА» готує спеціальні акційні пропозиції для вступу у Мережу, а саме 30% знижку на вступний внесок для потенційних франчайзі, які приєднаються до родини СОНАТА під концепцією Premium по відкриттю франчайзингового офісу та концепцією Light по запуску франчайзингової точки продажів. Для участі в данній акції достатньо заповнити Анкету потенційного франчайзі на стенді під час виставки. Приміряти на себе роль успішного бізнесмена можна скориставшись фотозоною «СОНАТА», зайнявши місце у заповітному кріслі потенційного франчайзі… Вам зручно? Отже франчайзинг «all inclusive» від Мережі агенцій «СОНАТА» чекає саме на вас.

І, аби ген щастя вже остаточно оселився в вас, серед відвідувачів виставки «Франчайзинг-2017» відбудеться розіграш сертифікатів загальною сумою 14 000 грн на тури від власного туроператора SONATA. Чекаємо шукачів гену щастя та бізнесменів на стенді МА «СОНАТА» у рамках виставки «Франчайзинг 2017», що відбудеться 21 – 23 лютого у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

13.02.2017