EN    RU

Головна > Програма

Програма


Шановне панство!

В рамках виставки «Франчайзинг», як завжди, заплановано насичену програму заходів.

Крім традиційних питань щодо створення франшизи, юридичного супроводу, історій успіху та можливостей розвитку бізнесу в Україні і за кордоном за схемою франчайзингу, цього року буде проведено низку заходів, присвячених упровадженню нових технологій в бізнесі.

За останні роки завдяки франчайзинговій моделі низка стартапів перетворилась на великий системний бізнес. Торгівля, громадське харчування, послуги, виробництво — незалежно від сфери діяльності, задля того, щоб бути успішними, компанії просто змушені «тримати руку на пульсі». А це означає, що для задоволення потреб клієнтів необхідно відслідковувати технологічні новинки у каналах комунікації зі споживачем, впровадженні сучасних методів оплати, зборі та аналізі даних, питаннях логістики і оперативної доставки товарів тощо. Саме цим питання, зокрема, успішним кейсам, і буде присвячено цілу секцію ділової програми виставки.

Якщо ви маєте цікавий досвід упровадження сучасних технологій у власному бізнесі або готові поділитись інформацією про нові технології/продукти, ласкаво просимо до участі в діловій програмі виставки.

Крім того, Оргкомітет пропонує можливість проведення власних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо) в обладнаних конференц-залах/спікер-зоні та надає інформаційну, технічну і організаційну підтримку для учасників.

З питань участі в діловій програмі виставки звертайтесь onoprienko@eindex.kiev.ua (Оксана Онопрієнко).