EN    RU

Головна > Про виставку > Персони "Франчайзингу" > Майстерня пряників «Юрашки»

Майстерня пряників «Юрашки»


Олег Луканюк та Ілля Верхоляк, співзасновники Львівської майстерні пряників «Юрашки»: «Непереборне бажання створити емоційний бізнес та любов до солодкого дали нам поштовх до ідеї»

Щоразу, коли нас просять розповісти про виникнення майстерні, все починається з величезної посмішки на обличчі та приємних спогадів про вже пройдений шлях.

Непереборне бажання створити емоційний бізнес (власну справу) та любов до солодкого дали нам поштовх до ідеї відновити традицію львівських пряників — юрашок.

Історія Львівської майстерні пряників почалася майже 3 роки тому. Мрії про те, щоб робити щось руками і дарувати теплі емоції людям, перетворились на дещо більше. Ми почали з малого. Першим кроком був будиночок на різдвяному ярмарку, де ми продавали пряники, після чого ми чітко зрозуміли, що рухаємося у правильному напрямку. Продукт подобався людям. Було багато охочих, як дітей, так і дорослих спробувати чи купити такий цікавий їстівний подарунок.

Потім ми відкрили в центрі міста затишний заклад понад 60 кв. м, де продавали прянички та проводили діткам солодкі майстер-класи. І ми почали рости. Попит зростав, посмішок наших гостей ставало все більше і більше. Це був момент росту.

Тепер Львівська майстерня пряників — це один з найцікавіших закладів Львова. Наша команда виросла до понад 80 людей і потужне виробництво.  

Заклад у центрі міста — це затишна кав’ярня і величезний різновид пряників, асортимент із сотень авторських форм і героїв. Тут ви можете побачити на власні очі, як деякі прянички печуться, як на них віртуозно художники наносять солодку глазур, перетворюючи випічку на щось більше, ніж пряник, — на емоційний подарунок. Юрашки – казка та магія з ароматом прянощів та медового тіста.

  Новости

Все новости

  Бліц новини

04.02.2016 16:55
5-го февраля в 12.00 прямой эфир о выставке "Франчайзинг". Смотрите, комментируйте, задавайте вопросы!